Informační centrum Plzeň pomáhá mladým lidem v různých otázkách a problematických oblastech jejich života...

Informační centrum pro mládež - Plzeň

top sign

S Plzeňskou kartou do Pivovarského muzea a Plzeňského historického podzemí!!!

S Plzeňskou kartou do Pivovarského muzea a Plzeňského historického podzemí!!!

Vyrazte na prohlídku Pivovarského muzea v Plzni a Plzeňského historického podzemí za polovic! Pokud vlastníte Plzeňskou kartu, pak získáte slevu 50% na vstupné až do konce března 2017. Nenechte si ujít tuto akci a přijďte na prohlídky i vy!

Pivovarské muzeum v Plzni a Plzeňské historické podzemí nyní se slevou 50%. Od 1. listopadu 2016 do 31. března 2017 dostanete 50 % slevu na vstupné, pokud vlastníte Plzeňskou kartu. Stačí ji pouze předložit při nákupu vstupenky na recepci muzea. A co vás na prohlídce čeká?

Pivovarské muzeum v Plzni jako jediné odborné muzeum svého druhu v Čechách vypráví příběh a historii piva a pivovarnictví, a co se týče pojetí i šíře expozice, údajně nemá ve světě konkurenci. Muzeum sídlí ve středověkém právovárečném domě z 15. století. Uvidíte zde původní gotickou sladovnu, hvozd, nebo valečku.

Při prohlídce Plzeňského historického podzemí vás čeká 800 metrová trasa vedoucí labyrintem chodeb, sklepů a studní, který byl pod městem Plzní budován od 14. století a měří více než 14 kilometrů. Plzeňské historické podzemí plnilo pro své středověké obyvatele řadu funkcí, přičemž vše o jeho historii a také o životě středověkých občanů Plzně vám poodhalí prohlídka s průvodcem.

d 02.11.2016

a Iveta Šlajerová

fotofotofotofotofotofoto