Informační centrum Plzeň pomáhá mladým lidem v různých otázkách a problematických oblastech jejich života...

Informační centrum pro mládež - Plzeň

top sign

Zhodnocení příměstského tábora Disneyho dobrodružství

Tábor jsme zahájili 22.8.2016!
Po tom co jsme se seznámili jsme spolecne vytvořili  naši táborovou nástěnku. Děti se rozdělily do 3 týmů jejichž ukolem bylo vymyslet si název a vytvořit vlajku a pokřik. Vznikla družstva Mickeymouseové, Minecrafťáci a Spongebobové.  Před obědem jsme si zahráli pár pohybových her a vydali jsme se uspokojit naše hladová bříška :) 
Po obídku jsme se vrátili a zpět a odpočinuli si u Pohádky 101 dalmatinů jejíž příběh doprpvázel celý druhý táborový den.
Po pohádce nás čekal velký táborový kvíz, sváča a výroba táborových deníků :) 

 

V úterý jsme se podívali na pohádku Medvědí bratři jako přípravu na další den strávený v ZOO Plzeň. Protože úterní den byl v duchu pohádky 101 Dalmatinů museli jsme štěňátka dostat ze spárů Cruelly de Moon. Ptom co se nám to podařilo jsme jim namalovali veselejší kožíšky a vyrobili měkoučké pelíšky. Před obědem jsme ještě stihli pár deskových her :)
Po obědě jsme šli do parku kde jsme soutěžili v týmech ve hře běhací pexeso a pak si užili pořádnou honičku, kde jsme si kradli psí ocásky. Když jsme se vrátili zpět nkreslili jsme alší list do táborového deníku a šli čekat na maminky :) 

Ve středu jsme strávili celý den v ZOO!! :) 

 

Ve čtvrtek jsme vyráběli princeznovské čelenky a sobí rohy jako soba Swana z ledového království. Hráli jsme týmové hry a soutěžili. Po obědě jsme koukali na animovaný film Velká šestka, který byl zřejmě velmi zajímavý, protože hodnější děti jsme snad za celý týden neměli :D 
Potom nás čekal filmový kvíz, hry a soutěže. Nakonec jsme nakreslili další stránku do táborového deníku.

V pátek jsme vytvořili poslední list našeho tábrového deníku a svázali ho. Ptom nás čekalo maškarní a diskotéka. Po obědě jsme se podívali na pohádku alenka v říši divů a pak v týmech soutěžili a poslední rozhodující body.
Vyhlásili jsme umístěn týmů v celotáborové hře a rozdali ceny a diplom za absolvování tábora. 

 

Příměstský tábor byl velmi povedený a moc už se těšíme na dalšíí!! :)

d 30.08.2016

a Iveta Šlajerová

fotofotofotofotofotofoto